Publications Office of the EU
Polen-Wroclaw: Pacemakers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Polen-Wroclaw: Pacemakers

  • Gepubliceerd
    12/11/2013
  • Uiterste termijn
    19/12/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    19/12/2013
  • Gunning
    20/01/2014
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33182210 Pacemakers
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,049,930.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
472,770.00 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
12
Referentienummer inschrijving
EZ/394/817/13
Beschrijving

1.1. Przedmiotem zamówienia są dostawy wyrobów medycznych do elektrostymulacji dla Szpitala w lokalizacji ul. Traugutta 116 we Wrocławiu, według wymienionych niżej części, wykazanych w „Formularzu cenowym”, który stanowi integralną część SIWZ:
Zadanie 1: grupa 1 – Stymulator jednojamowy z elektrodą,
grupa 2 – Stymulator jednojamowy o podwyższonej czułości z elektrodą.
Zadanie 2: grupa 1 – Stymulator dwujamowy z elektrodami,
grupa 2 – Stymulator dwujamowy z dodatkowymi funkcjami i z elektrodami,
grupa 3 – Stymulator dwujamowy z dodatkowymi funkcjami bez elektrod.
Zadanie 3: grupa 1 – Kardiowerter jednojamowy,
grupa 2 – Kardiowerter jednojamowy z dodatkowymi funkcjami.
Zadanie 4: grupa 1 Kardiowerter dwujamowy,
grupa 2 – kardiowerter dwujamowy z dodatkowymi funkcjami.
Zadanie 5 Zestaw CRT-D.
Zadanie 6: grupa 1 - Introduktor dp przezżylnego wprowadzania elektrod,
grupa 2 – Drobny, niesterylizowany sprzęt do zabiegów naprawczych.
Ww. części przedmiotu zamówienia wykazane zostały w „Formularzu cenowym”, „Kartach Parametrów” stanowiącym integralną część Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
1.2. Dla wszystkich części przedmiotu zamówienia z wyjątkiem Zadania 6 grupa 2 Zamawiający utworzy „Bank wyrobów medycznych do elektrostymulacji”, zgodnie z wzorem przedłożonym przez Zamawiającego, stanowiący integralną część SIWZ. Po dokonaniu wyboru najkorzystniejszej oferty Strony ustalą szczegółowy wykaz asortymentu do „banku”, nie przekraczając jednak podanych ilości w ww. formularzu; sporządzony wykaz „banku” stanowić będzie następnie załącznik nr 2 do umowy.
1.3. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają wzory umowy dostawy, stanowiący integralną część SIWZ.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
19/12/2013 13:15
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.