Publications Office of the EU
Bulgarije-Velingrad: Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Bulgarije-Velingrad: Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen

  • Gunning
    15/09/2017
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Община Велинград
Plaats van uitvoering
NUTS code: BG423 Пазарджик
Locatie van de koper
NUTS code: BG423 Пазарджик
Sector (CPV)
09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,076,647.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,076,647.00 BGN
Referentienummer inschrijving
70874
Beschrijving

Доставка на гориво за отопление; Бензин А-95; Дизелово моторно гориво; Двигателни масла; Антифриз; Спирачна течност; Течност за чистачки.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

09000000 - Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen

24000000 - Chemische producten

09130000 - Aardolie en aardoliedistillaten

09132000 - Benzine

09134000 - Gasolie

09100000 - Brandstoffen

09200000 - Aardolie, steenkool en olieproducten

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1,076,647.00
Definitieve waarde van de opdracht
1,076,647.00 BGN
Gunning van het contract
Officiële naam: „Сакса“ ООД
Postadres: кв. Курило, Петролна база Сакса
Stad: Нови Искър
Postcode: 1280
Land: BGR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.