Publications Office of the EU
Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zajištění služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu v letech 2025-2029

  • Gepubliceerd
    28/03/2025
  • Uiterste termijn
    28/04/2025
  • Gunning
    28/05/2025
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Plaats van uitvoering
NUTS code: anyw
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
79956000 Diensten voor het organiseren van beurzen en tentoonstellingen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
8,250,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
8,250,000.00 CZK
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Účelem zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, jejímž předmětem bude zajištění průběžných a opakovaných služeb na veletržní expozici na zahraničních veletrzích cestovního ruchu spojených s prezentací zadavatele, které budou realizovány za podmínek uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách, v množství a termínech dle aktuální potřeby zadavatele v průběhu období 48 měsíců od účinnosti Rámcové dohody, a to na základě dílčích objednávek zadavatele. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 tvoří přílohu č. 7 této zadávací dokumentace. Předpokládaný seznam veletrhů pro období let 2025 – 2029 byl zadavatelem zpracován na základě jeho předchozích zkušeností a praxe a je orientační. Zadavatel uvádí, že za dobu platnosti a účinnosti Rámcové dohody (48 měsíců) nemusí být realizovány všechny veletrhy uvedené v seznamu. Zadavatel si současně vyhrazuje možnost zařadit do plánu veletrhů k realizaci za podmínek stanovených v těchto zadávacích podmínkách, zejména v příloze č. 5 této zadávací dokumentace – závazný návrh Rámcové dohody, i jiný v orientačním seznamu konkrétně neuvedený zahraniční veletrh. Konkrétní realizované veletrhy budou vycházet z aktuálních potřeb zadavatele.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://nen.nipez.cz/verejne-zakazky/detail-zakazky/N006-25-V00009589
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Kvalita předloženého (ukázkového) návrhu menu
Geraamde waarde
8,250,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
8,250,000.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: AL - SYSTEM EXPO s.r.o.
Postadres:
Stad: Ledenice
Postcode: 37311
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.