Publications Office of the EU
Spanje-Valencia: Gasolie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Valencia: Gasolie

  • Gepubliceerd
    12/04/2022
  • Uiterste termijn
    09/05/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    24/05/2022
  • Gunning
    30/08/2022
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES523 Valencia / València
Locatie van de koper
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sector (CPV)
09134000 Gasolie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
396,694.20 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
198,347.10 EUR
Referentienummer inschrijving
04101/2021/240-su
Beschrijving

Suministro de combustible (gasóleo) para calefacción de los colegios públicos,

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Nationaal registratienummer: P4625200C
Postadres: Plaça de l'Ajuntament, 1
Stad: València
NUTS-code: ES523
Postcode: 46002
Land: ESP
Contactpersoon: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Hoofdadres: http://www.valencia.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/05/2022 09:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
396,694.20 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
198,347.10 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Postadres: Méndez Álvaro, 44
Stad: Madrid
Postcode: 28045
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.