Publications Office of the EU
Spanje-Getafe: Diverse geneesmiddelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Getafe: Diverse geneesmiddelen

  • Gunning
    13/01/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Hospital Universitario de Getafe
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Locatie van de koper
NUTS code: ES300 Madrid
Sector (CPV)
33690000 Diverse geneesmiddelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
899,964.00 EUR
Referentienummer inschrijving
PAPC 2019-1-31
Beschrijving

PRÓRROGA PAPC 2019-1-31 (FAR) Suministro Medicamentos Hemoderivados CSL Behring S.A.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Not applicable
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
899,964.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: CSL BEHRING, S.A.
Postadres:
Stad: Getafe
Postcode:
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.