Publications Office of the EU
Frankrijk-Le Puy-en-Velay: Klipbeschermingswerken - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Le Puy-en-Velay: Klipbeschermingswerken

  • Gepubliceerd
    12/07/2017
  • Uiterste termijn
    11/08/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    28/08/2017
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Département de la Haute-Loire
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Sector (CPV)
45243100 Klipbeschermingswerken
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,140,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
17CONF0
Beschrijving

Le présent accord-cadre concerne la réalisation de travaux de confortement et de protection des talus et versants rocheux sur l'ensemble du département de la Haute-Loire. Il comprend entre autres la réalisation de purges, la pose de grillages, d'ancrages passifs, de filets de cable et d'écrans pare-blocs. Un CCTP, un bordereau des prix et un détail estimatif seront établis pour chaque nouvelle opération correspondant à un marché subséquent.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Departement de la Haute-Loire
Postadres: direction Ressources et Ingénierie Service Juridique et Achats 1 Place Monseigneur de Galard Cs20310
Stad: Le Puy-en-Velay Cedex
NUTS-code: FR723
Postcode: 43009
Land: FRA
Hoofdadres: http://hauteloire.marcoweb.fr
Elektronisch via:
http://hauteloire.marcoweb.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/08/2017 08:30
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,140,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.