Publications Office of the EU
Frankrijk-Boussy-Saint-Antoine: Diverse voedingsmiddelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Boussy-Saint-Antoine: Diverse voedingsmiddelen

  • Gepubliceerd
    01/04/2022
  • Uiterste termijn
    13/05/2022
  • Geannuleerd
    17/06/2022
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
ville de Boussy Saint Antoine
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR France
Locatie van de koper
NUTS code: FR France
Sector (CPV)
15800000 Diverse voedingsmiddelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,800,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,386,187.28 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
2022-05
Beschrijving

fourniture et livraison de denrées alimentaires et de consommables pour la confection des repas et des goûters pour les restaurants scolaires et les centres de loisirs et Livraison en liaison froide

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://achats-franciliens.safetender.com
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
13/05/2022 12:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.