Publications Office of the EU
Duitsland-Frankfort a.d. Main: Bouwen van een warmteoverdrachtstation - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Frankfort a.d. Main: Bouwen van een warmteoverdrachtstation

  • Gepubliceerd
    09/12/2022
  • Uiterste termijn
    25/01/2023
  • Gunning
    29/08/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Mainova AG
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45232142 Bouwen van een warmteoverdrachtstation
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
MN1750/22
Beschrijving

Die ABG Frankfurt Holding Wohnungsbau- und Beteiligungsgesellschaft mbH (ABG FH) plant die Erschließung und Errichtung eines neuen Stadtquartiers an der Homburger Landstraße nördlich der Siedlung Frankfurt Berg. Im Bereich des Baugebietes „Hilgenfeld“ sollen insgesamt 62 Gebäude errichtet und über ein Nahwärmenetz versorgt werden. Das Nahwärmenetz wird aus insgesamt drei Heizzentralen mit Wärme versorgt. In den Heizzentralen werden jeweils ein BHKW, ein Gas-Brennwertkessel und eine Wärmepumpenanlage als Wärmeerzeuger installiert. Die Wärmeversorgung des Quartiers wird durch die Mainova AG errichtet und betrieben.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/cb80c62b-601a-43ff-ba67-44ffa4795bb6
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: BAUER Resources GmbH
Postadres:
Stad: Schrobenhausen
Postcode: 86529
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.