Publications Office of the EU
Frankrijk-Lyon: Systeem- en ondersteuningsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Lyon: Systeem- en ondersteuningsdiensten

  • Gepubliceerd
    09/10/2023
  • Uiterste termijn
    23/11/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    24/11/2023
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
metropole de lyon
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRK26 Rhône
Locatie van de koper
NUTS code: FRK26 Rhône
Sector (CPV)
72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
400,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
23dinsi58
Beschrijving

le présent marché est un accord-cadre qui s'exécutera par l'émission de bons de commande. Il concerne la réalisation de prestations de maintenance des plateformes serveurs, des dispositifs de stockage, de sauvegarde et de logiciels associés.Il a une durée ferme de 4 ans à compter de sa date de notification.Montant mini en euros Ht sur la durée totale du marché: 100 000montant maxi en euros Ht sur la durée totale du marché: 400 000

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://www.marchespublics.grandlyon.com
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/11/2023 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
400,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.