Publications Office of the EU
Ierland-Newcastle West: Detectie- en analyseapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ierland-Newcastle West: Detectie- en analyseapparatuur

  • Gepubliceerd
    25/03/2019
  • Uiterste termijn
    20/04/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    20/04/2019
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Irish Research Centre for Resource Efficiency
Plaats van uitvoering
NUTS code: IE051 Mid-West
Locatie van de koper
NUTS code: IE051 Mid-West
Sector (CPV)
38430000 Detectie- en analyseapparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
35,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
tcbb RESOURCE GC Analyser
Beschrijving

TCBB Resource is seeking to procure a small mobile Gas Chromatography (GC) Analyser that can analyse the spectrum of gas outputs as described herein.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Irish Research Centre for Resource Efficiency
Nationaal registratienummer: 3388230OH
Postadres: 40 Woodfield Drive, Limerick
Stad: Newcastle West
NUTS-code: IE051
Land: IRL
Contactpersoon: Bart Bonsall
Hoofdadres: http://tcbbresource.ie
Elektronisch via:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=144058&B=ETENDERS_SIMPLE
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/04/2019 18:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
35,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.