Publications Office of the EU
DELEGATIE VAN HET BEHEER VAN DE SORTINGSACTIVITEIT VAN PAPERWASTE, KARTON, METAL, PLASTIC EN STICLA, afgescheiden verzameld door de zone van Sector 4 VAN DE BUCHAREST MUNICIPLE - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

DELEGATIE VAN HET BEHEER VAN DE SORTINGSACTIVITEIT VAN PAPERWASTE, KARTON, METAL, PLASTIC EN STICLA, afgescheiden verzameld door de zone van Sector 4 VAN DE BUCHAREST MUNICIPLE

  • Gepubliceerd
    09/09/2024
  • Uiterste termijn
    21/10/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    21/10/2024
  • Gunning
    16/12/2025
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI)
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sector (CPV)
90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
20,712,120.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
19,044,380.00 RON
Referentienummer inschrijving
4316422/2024/19
Beschrijving

Sector 4 van Boekarest bevindt zich in een versneld proces van stedelijke, economische en sociale ontwikkeling, en bevolkingsgroei en territoriale beperking vereisen op maat gesneden maatregelen om te zorgen voor de behoeften aan openbare sanitaire voorzieningen om een normale levensstandaard te behouden. Onder „overeenkomst waarbij het beheer van de dienst wordt gedelegeerd” in de zin van de bepalingen van deze documentatie wordt verstaan het openbaredienstcontract als omschreven in wet nr. 98/2016. De gunningsprocedure is een online openbare aanbesteding en eindigt met de sluiting van een contract waarbij het beheer van de sanitaire dienst voor een periode van vijf jaar wordt gedelegeerd. Aantal dagen tot wanneer om verduidelijking kan worden verzocht vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen: 18 dagen. Na deze termijn gevraagde verduidelijkingen worden niet langer in aanmerking genomen. De aanbestedende dienst beantwoordt alle verzoeken om verduidelijking/aanvullende informatie duidelijk en volledig op de elfde dag vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.e-licitatie.ro
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.e-licitatie.ro
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
21/10/2024 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Nivelul de asigurare a protecției mediului „rata de valorificare”
Geraamde waarde
20,712,120.00 RON
Definitieve waarde van de opdracht
19,044,380.00 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: SOLID WASTE OPERATION
Postadres:
Stad: Popesti-Leordeni
Postcode: 077160
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.