Publications Office of the EU
Hongarije-Siófok: Bankdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hongarije-Siófok: Bankdiensten

  • Gepubliceerd
    15/06/2013
  • Uiterste termijn
    24/06/2013
  • Gunning
    08/08/2013
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Plaats van uitvoering
NUTS code: HU232 Somogy
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
66110000 Bankdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
674,000,000.00 HUF
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
674,000,000.00 HUF
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Számlavezetés és folyószámlahitel biztosítása:
— Számlavezetés: 1 db HUF számla + 2 db alszámla (+500 % eltérés lehetséges); 1 db devizaszámla),
— Folyószámlahitel biztosítása 1 475 000 000 HUF (azaz egymilliárd-négyszázhetvenötmillió HUF) értékben.
A folyószámlahitelre vonatkozó szerződésrész lejárata 2014.12.31., míg a számlavezetésre vonatkozó szerződésrész lejárata 2015.12.31.
Ajánlatkérő a folyószámlahitel fennállása alatt - a technikai átállást követően - a vevői számlák tekintetében a forgalom 80 %-át 45 napon belül a nyertes ajánlattevőhöz irányítja.
Ajánlatkérő 2013. évi éves nettó árbevétele várhatóan meghaladja a 17 000 000 000 HUF-ot.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: EXANDAS Szolgáltató Kft.
Postadres: Kossuth tér 16-17. fsz. 6.
Stad: Budapest
Postcode: 1055
Land: HUN
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
674,000,000.00 HUF
Definitieve waarde van de opdracht
674,000,000.00 HUF
Gunning van het contract
Officiële naam: Kereskedelmi és Hitelbank Zrt.
Postadres: Lechner Ödön fasor 9.
Stad: Budapest
Postcode: 1095
Land: HUN
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.