Publications Office of the EU
120.1_Beproeving van vaste elektrische installaties en machines - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

120.1_Beproeving van vaste elektrische installaties en machines

  • Gepubliceerd
    17/09/2025
  • Uiterste termijn
    17/10/2025
  • Gunning
    27/01/2026
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Deutsches Krebsforschungszentrum Heidelberg
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Sector (CPV)
71630000 Technische controle- en testdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
-1.00 EUR
Referentienummer inschrijving
120.1_Prüfarbeiten von ortsfesten elektrischen Anlagen und Maschinen
Beschrijving

Tests volgens DGUV-voorschrift 4 van de elektrische systemen voor de juiste staat volgens DIN VDE 0100-600 en DIN VDE 0105-100 van elektrische circuitverdelers en regeldistributiesystemen van de technische bouwapparatuur (TGA) op de DKFZ. 2.1.1 Beproeving van eindschakelingen ca. 8.000 stuks /jaar 2.1.2 Beproeving van reststroomonderbrekers ca. 6.000 stuks /jaar (werking van het testapparaat volgens DGUV V4 Tabel 1A) 2.1.3 Beproeving van elektrische verdeelsystemen tot en met aansluitwaarde 35A volgens DIN VDE 0100-600 en DIN VDE 0105-100 ca. 250 stuks /jaar 2.1.4 Beproeving van elektrische verdeelsystemen tot en met aansluitwaarde 63A volgens DIN VDE 0100-600 en DIN VDE 0105-100 ca. 250 stuks /jaar 2.1.5 Beproeving van elektrische verdeelsystemen grotere aansluitwaarde 63A volgens DIN VDE 0100-600 en DIN VDE 0105-100 ca. 400 stuks /jaar 2.1.6 Beproeving van elektrische machines van technische bouwapparatuur (TGA) volgens DIN EN 60204-1 (VDE 0113-1) ca. 70 stuks /jaar 2.1.7 Beproeving van elektrische apparaten (vaste locatie) TGA (technische bouwapparatuur) ongeveer 150 stuks /jaar 2.18. van het potentiaalvereffeningssysteem (potentiële egalisatierails) ongeveer 100 stuks /jaar 2.1.9 werkuren als gevolg van mastergegevenscorrectiewerkzaamheden in testsoftware, handmatige invoer in plannen voor markeringswerkzaamheden ter plaatse aan elektrische componenten of verhoogde coördinatie-inspanning ongeveer 150 uur /jaar 2.1.10 materiaalkosten in het bedrag van ongeveer 400, - € /jaar 2.1.11 De og. Totalen zijn indicatieve waarden die per jaar zijn bepaald op basis van de gegevensverzameling van eerdere testcycli en die per jaar zullen verschillen voor de verdere reikwijdte van de test. Er bestaat geen recht op provisie voor de berekende omvang van de diensten.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.tender24.de
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://www.tender24.de
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
-1.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: GBS Gesellschaft für Betriebssicherheit mbH
Postadres:
Stad: Bietigheim-Bissingen
Postcode: 74321
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.