Publications Office of the EU
Tsjechië-Olomouc: Beplanten en onderhouden van groengebieden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Olomouc: Beplanten en onderhouden van groengebieden

  • Gepubliceerd
    28/07/2021
  • Uiterste termijn
    24/08/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    24/08/2021
  • Gunning
    15/09/2021
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
Plaats van uitvoering
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Locatie van de koper
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Sector (CPV)
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
154,251,800.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
9,453,782.95 CZK
Referentienummer inschrijving
SP8186/2021-521101
Beschrijving

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
24/08/2021 09:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
154,251,800.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
9,453,782.95 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: KAVYL, spol. s r.o.
Postadres: Mohelno 452/1
Stad: Mohelno
Postcode: 67575
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.