Publications Office of the EU
Spanje-Fuenlabrada: Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Fuenlabrada: Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren

  • Gepubliceerd
    31/12/2021
  • Uiterste termijn
    08/02/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    09/03/2022
  • Gunning
    20/04/2022
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Locatie van de koper
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sector (CPV)
18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,062,063.58 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
632,336.25 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
PA SUM 22-006
Beschrijving

SUMINISTRO DE LENCERÍA PARA PACIENTES Y PROFESIONALES, ROPA ESPECIAL Y CALZADO CON DESTINO AL HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA Y CEP EL ARROYO

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: ENTE PÚBLICO HOSPITAL UNIVERSITARIO DE FUENLABRADA
Nationaal registratienummer: Q2801276C
Postadres: Camino del molino, 2
Stad: FUENLABRADA
NUTS-code: ES30
Postcode: 28942
Land: ESP
Hoofdadres: www.madrid.org
Elektronisch via:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariofuenlabrada
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/03/2022 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.