Publications Office of the EU
Duitsland-Bonn: Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Bonn: Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning

  • Aangekondigd
    24/09/2014
  • Gepubliceerd
    19/11/2014
  • Uiterste termijn
    09/01/2015
  • Opening van de inschrijvingen
    09/01/2015
  • Gunning
    25/03/2015
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Studentenwerk Bonn AöR
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45331000 Installeren van verwarming, ventilatie en airconditioning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
300,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2012-351-01
Beschrijving

Wärmeversorgungsanlagen, Installation von Heizungsanlagen, Installation von Zentralheizungen (Fernwärme).

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Studentenwerk Bonn AöR
Postadres: Nassestr. 11
Stad: Bonn
Postcode: 53113
Land: DEU
Contactpersoon: Vergabestelle
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
09/01/2015 12:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
300,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Horn Haustechnik GmbH
Postadres: Gartenstraße 10
Stad: Eichelhardt
Postcode: 57612
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.