Publications Office of the EU
Malta-Floriana: Receptiediensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Malta-Floriana: Receptiediensten

  • Gepubliceerd
    01/03/2019
  • Uiterste termijn
    02/04/2019
  • Geannuleerd
    14/06/2019
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Canceled
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Department of Contracts
Plaats van uitvoering
NUTS code: MT00 Malta
Locatie van de koper
NUTS code: MT Malta
Sector (CPV)
79992000 Receptiediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
De procedure is afgesloten
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Tender for the provision of assistant clerical support workers within the Ministry of Education and Employment — CT2410/2018.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=5297513
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/04/2019 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
De procedure is afgesloten
Gunning van het contract
De procedure is afgesloten
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.