Publications Office of the EU
Griekenland-Tripoli: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Griekenland-Tripoli: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten

  • Gunning
    01/12/2014
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
78,601.76
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
209,583.21 EUR
Referentienummer inschrijving
12514/26-06-2014 (αριθμός διακήρυξης)
Beschrijving

Σύμβασεις τροφίμων - είδη άρτου και αρτοσκευασμάτων, διάφορα είδη παντοπωλείου και κατεψυγμένα κρέατα, κατεψυγμένα ψαριά και χταπόδια και διάφορα οπωρολαχανικά και νωπών κρεάτων,

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
CPV-code

15000000 - Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten

15500000 - Zuivelproducten

15810000 - Broodproducten, vers gebak en cake

15800000 - Diverse voedingsmiddelen

15200000 - Toebereide en geconserveerde vis

15330000 - Verwerkte groenten en fruit

15300000 - Groenten, fruit en aanverwante producten

15890000 - Diverse voedingsmiddelen en droge waren

03000000 - Landbouw- en veeteelt-, kwekerij-, visserij-, bosbouw- en aanverwante producten

15110000 - Vlees

15100000 - Dierlijke producten, vlees en vleesproducten

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
78,601.76
Definitieve waarde van de opdracht
209,583.21 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: ΕΠ. Ψυχογυιός και ΣΙΑ ΟΕ
Postadres:
Stad:
Postcode:
Land: GRC
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.