Publications Office of the EU
Nederland-Amersfoort: Auditdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederland-Amersfoort: Auditdiensten

  • Gepubliceerd
    24/11/2020
  • Uiterste termijn
    25/01/2021
  • Gunning
    03/08/2021
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Het Waterschapshuis
Plaats van uitvoering
NUTS code: NL Nederland
Locatie van de koper
NUTS code: NL Nederland
Sector (CPV)
79212000 Auditdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
750,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
695,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Z1645
Beschrijving

Aanbestedende dienst voert programma’s uit op het gebied van informatievoorziening voor de waterschappen. Namens de 21 waterschappen, de Unie van Waterschappen, Waterschapsbedrijf Limburg en Het Waterschapshuis is aanbestedende dienst is op zoek naar een auditdienstverlener welke BIO en AVG-audits integraal kan uitvoeren, waarbij gebruik gemaakt wordt van een leveranciers-onafhankelijk (binnen Nederland gestandaardiseerd) auditkader. De auditrapportages dienen in een adviserende functie te voorzien teneinde vanuit een motiverende invalshoek de afzonderlijke organisaties alsmede de gehele sector te ondersteunen bij het ontplooien van verbeterinitiatieven. Hierbij wordt méér gevraagd dan alleen de klassieke auditrol (in de zin van assurance). De audits dienen in Q4 2021 en Q4 2023 uitgevoerd te worden. Aanbestedende dienst is voornemens om met één opdrachtnemer een overeenkomst voor deze audits te sluiten waarvan de looptijd eindigt na afronding van de tweede audit.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Het Waterschapshuis
Nationaal registratienummer: 31682635
Postadres: Stationsplein 89
Stad: Amersfoort
NUTS-code: NL
Postcode: 3818 LE
Land: NLD
Contactpersoon: Stefan de Jong
Hoofdadres: http://www.hetwaterschapshuis.nl
Elektronisch via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/1ae25619994d1c8c7af117fab0e91f04
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
750,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
695,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Verdonck, Klooster & Associates B.V.
Postadres: Baron de Coubertinlaan 1
Stad: ZOETERMEER
Postcode: 2719EN
Land: NLD
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.