Publications Office of the EU
UTB – Pronájem tiskáren a multifunkcí r. 2025 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

UTB – Pronájem tiskáren a multifunkcí r. 2025

  • Gepubliceerd
    05/05/2026
  • Uiterste termijn
    05/06/2026
  • Gunning
    28/07/2026
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Sector (CPV)
30121100 Fotokopieerapparaten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,070,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,908,060.00 CZK
Referentienummer inschrijving
ID 2765
Beschrijving

Předmětem plnění veřejné zakázky je pronájem multifunkčních zařízení a tiskáren, vč. servisních služeb po dobu trvání pronájmu, a to od nabytí účinnosti smlouvy do 31. 8. 2033, pro potřeby Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Jedná se jinak o pronájem nových zařízení, a výměnu stávajících zařízení.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0001377
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0001377
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code
Gunningsmethode
cena
Geraamde waarde
2,070,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
1,908,060.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o.
Postadres:
Stad: Praha 9
Postcode: 190 00
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.