Publications Office of the EU
Over de aankoop van geneesmiddelen voor de uitvoering van het CHIP-AML22-project - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Over de aankoop van geneesmiddelen voor de uitvoering van het CHIP-AML22-project

  • Aangekondigd
    31/07/2024
  • Geraamde publicatiedatum
    14/08/2024
  • Gepubliceerd
    13/09/2024
  • Uiterste termijn
    16/10/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    16/10/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
VSIA "Bērnu klīniskā universitātes slimnīca"
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: LV006 Rīga
Sector (CPV)
33600000 Farmaceutische producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
130,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
BKUS 2024/109
Beschrijving

Over de aankoop van geneesmiddelen voor de uitvoering van het CHIP-AML22-project

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/131480
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/131480
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/10/2024 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Cena
Geraamde waarde
130,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.