Publications Office of the EU
België-Luik: Meubilair - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

België-Luik: Meubilair

  • Gepubliceerd
    28/09/2021
  • Uiterste termijn
    26/10/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    26/10/2021
  • Gunning
    04/04/2022
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Province de Liège
Plaats van uitvoering
NUTS code: BE33 Prov. Liège
Locatie van de koper
NUTS code: BE332 Arr. Liège
Sector (CPV)
39100000 Meubilair
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,941,420.66 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
Prov Lg - DGIE-03.05-013-F03_0
Beschrijving

Le présent marché de fournitures a pour objet l’acquisition de mobilier spécifique pour l’aménagement d’un Pôle des Savoirs et d’une Pépinière d’Entreprises pour le Département Culture-Jeunesse-Musée-Lecture publique.
Le marché est divisé en quatre lots tels que repris à l’inventaire :
o Lot 1 « Mobilier spécifique » ;
o Lot 2 « Mobilier sur mesure et kitchenettes » ;
o Lot 3 « Matériel audio-visuel » ;
o Lot 4 « Rayonnages de grilles à tableaux ».

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=Prov+Lg+-+DGIE-03.05-013-F02
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
26/10/2021 11:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.