Publications Office of the EU
Frankrijk-Brest: Bibliotheekboeken - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Brest: Bibliotheekboeken

  • Gepubliceerd
    09/09/2022
  • Uiterste termijn
    11/10/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    11/10/2022
  • Gunning
    27/12/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
Yes
Koper
université de Bretagne Occidentale
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRH02 Finistère
Locatie van de koper
NUTS code: FRH02 Finistère
Sector (CPV)
22113000 Bibliotheekboeken
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
870,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,215,000.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
6
Referentienummer inschrijving
2022-014ACB
Beschrijving

fourniture d'ouvrages disponibles sous forme papier pour l'ensemble des services et composantes de l'université de Bretagne Occidentale - sites de Brest, Morlaix, Plouzané, Quimper, Rennes, Saint-Brieuc et Vannes

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: université de Bretagne Occidentale
Nationaal registratienummer: 19290346600014
Postadres: 3 rue des archives
Stad: Brest Cedex 3
NUTS-code: FRH02
Postcode: 29238
Land: FRA
Hoofdadres: https://www.univ-brest.fr
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2086297&orgAcronyme=f2h
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
11/10/2022 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.