Publications Office of the EU
Slowakije-Banská Bystrica: Voedselverwerkingsmachines - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slowakije-Banská Bystrica: Voedselverwerkingsmachines

  • Gunning
    30/10/2013
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
42215200 Voedselverwerkingsmachines
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
217,764.80
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
217,764.80 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Predmetom zákazky je zvárací a klipsovací stroj. Predmet zákazky pozostáva z dodania a inštalácie technologického zariadenia do potravinárskeho sektora, ktorý bude slúžiť na zváranie barierovej fólie polyamid/polyetylén s priemerom 37 a 51 mm do črievka a jeho uzatvorenie klipsou.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
217,764.80
Definitieve waarde van de opdracht
217,764.80 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Poly-clip System GmbH
Postadres: Niedeckerstrasse 1
Stad: Hattersheim a. M.
Postcode: 65795
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.