Publications Office of the EU
Noorwegen-Oslo: Diensten voor ontwikkeling van internet- of intranetserverapplicatie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Noorwegen-Oslo: Diensten voor ontwikkeling van internet- of intranetserverapplicatie

  • Gepubliceerd
    19/05/2023
  • Uiterste termijn
    21/06/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    21/06/2023
  • Gunning
    14/08/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Riksantikvaren
Plaats van uitvoering
NUTS code: NO Norge
Locatie van de koper
NUTS code: NO Norge
Sector (CPV)
72422000 Diensten voor ontwikkeling van internet- of intranetserverapplicatie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,000,000.00 NOK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,000,000.00 NOK
Referentienummer inschrijving
23/01580
Beschrijving

Objective of the tender contest is to enter into an agreement for the purchase of consultancy services for management and further development, for the three WordPress-based websites:
- www.riksantikvaren.no
- RA network (intranett)
- www.kulturminnesok.no
The Directorate for Cultural Heritage is seeking a provider who has experience in managing and developing WordPress systems. The objective of the procurement is to ensure that the Directorate for Cultural Heritage can continue to develop and maintain the three websites in an efficient, cost-saving and future-oriented manner. The websites are in operation and managed and further developed by the Directorate for Cultural Heritage.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Riksantikvaren
Nationaal registratienummer: 974 760 819
Postadres: Dronningens gate 13
Stad: OSLO
NUTS-code: NO
Postcode: 0152
Land: NOR
Contactpersoon: Carl Anders Olsson
Hoofdadres: www.riksantikvaren.no
Elektronisch via:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=364668&B=DFO
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
21/06/2023 12:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
2,000,000.00 NOK
Definitieve waarde van de opdracht
2,000,000.00 NOK
Gunning van het contract
Officiële naam: Dekode Interaktiv AS
Postadres: Tollbugata 11, 2. etg
Stad: Oslo
Postcode: 0152
Land: NOR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.