Publications Office of the EU
Duitsland-Marburg: Aanbrengen van gipsplaten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Marburg: Aanbrengen van gipsplaten

  • Gepubliceerd
    27/01/2023
  • Uiterste termijn
    07/03/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    07/03/2023
  • Gunning
    15/05/2023
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Landkreis Marburg-Biedenkopf
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Locatie van de koper
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Sector (CPV)
45324000 Aanbrengen van gipsplaten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
415,890.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
500,214.84 EUR
Referentienummer inschrijving
2023000358
Beschrijving

Es wird beabsichtigt am Oberstufengebäude der Gesamtschule Kirchhain, Alfred-Wegener-Schule, eine umfassende Gebäudesanierung durchzuführen. Mit der umfassenden Gebäudesanierung wird neben einer energetischen Sanierung der thermischen Außenhülle, der Haustechnik, ein Brandschutzkonzept umgesetzt. Das zweigeschossige Bestandsgebäude wird bis auf die Rohbaukonstruktion entkernt und an zwei Seiten ca. 9 x 35 m angebaut. Es sind Fundamente für Holzrahmenbaufassaden zu erstellen. Im Gebäude sind Umbauten mit Betonschneidarbeiten auszuführen. Eine angrenzende Pausenhalle wird bis auf die Bodenplatte abgebrochen und neu erstellt.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/03/2023 10:15
Plaats van uitvoering
CPV-code

45324000 - Aanbrengen van gipsplaten

45214000 - Gebouwen voor onderwijs en onderzoek

45200000 - Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
415,890.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
500,214.84 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Akudeck GmbH
Postadres:
Stad: Kirchhain
Postcode: 35274
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.