Publications Office of the EU
België-Luik: Elektriciteitsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

België-Luik: Elektriciteitsdiensten

  • Gepubliceerd
    23/02/2013
  • Uiterste termijn
    18/04/2013
  • Opening van de inschrijvingen
    18/04/2013
  • Gunning
    08/07/2013
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Régie des bâtiments - Wallonie Région Est
Plaats van uitvoering
NUTS code: BE331 Arr. Huy
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71314100 Elektriciteitsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
WRE-2012/610141/161E-F03
Beschrijving

HUY – Prison – rue de la Résistance
Désignation du bureau qui sera chargé de l'étude d'électricité et d'électromécanique pour le renouvellement des installations électriques (courants forts et courants faibles). Cette étude concerne la rénovation et adaptation de bâtiments existants

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Régie des Bâtiments
Postadres: avenue E.Digneffe, 24
Stad: Liege
Postcode: 4000
Land: BEL
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/04/2013 11:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

71314100 - Elektriciteitsdiensten

45000000 - Bouwwerkzaamheden

Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: S.A. FELGEN & Associés Engineering
Postadres: Rue Robert Stümper, 14
Stad: Luxembourg
Postcode: 2557
Land: LUX
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.