Publications Office of the EU
Italië-Olbia: Vuilniscompacteerwagens - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Italië-Olbia: Vuilniscompacteerwagens

  • Gepubliceerd
    27/12/2023
  • Uiterste termijn
    06/02/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    06/02/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Inschrijven afgesloten
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITG2D Sassari
Locatie van de koper
NUTS code: ITG2 Sardegna
Sector (CPV)
34144512 Vuilniscompacteerwagens
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
416,340.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
502-2022
Beschrijving

Het voorwerp van de opdracht is de levering van een gebruikte afvalcompatator van het type Bomag RB1172 RB-4 of gelijkwaardig voor gebruik in de milieuhygiënesector Cipnes Gallura, met regelmatige onderhoudsdiensten van 36 maanden, zoals gedetailleerd beschreven in het bij het aanbestedingsdossier gevoegde bijzondere bestek.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: CONSORZIO INDUSTRIALE PROVINCIALE NORD EST SARDEGNA - GALLURA
Postadres: via Zambia, 7
Stad: Olbia
NUTS-code: ITG2
Postcode: 07026
Land: ITA
Contactpersoon: Ing. Giovanni Maurelli
Hoofdadres: http://www.cipnes.it
Elektronisch via:
https://cipnes.acquistitelematici.it/list/tender/procedure-gara
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/02/2024 16:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
416,340.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.