Publications Office of the EU
CIS27 - Nieuw gezamenlijk geautomatiseerd patiëntendossier van het CHUV en de erkende regionale ziekenhuizen van openbaar belang van het kanton Vaud - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

CIS27 - Nieuw gezamenlijk geautomatiseerd patiëntendossier van het CHUV en de erkende regionale ziekenhuizen van openbaar belang van het kanton Vaud

  • Gepubliceerd
    18/03/2025
  • Uiterste termijn
    03/04/2025
  • Gunning
    08/01/2026
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
CHUV - Direction des systèmes d'information
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CH011 Vaud
Sector (CPV)
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
176,470,260.00 CHF
Referentienummer inschrijving
00a47b01-8e70-4e99-96aa-3039ba1833bb
Beschrijving

Deze aanbesteding betreft een nieuw gemeenschappelijk geautomatiseerd patiëntendossier voor het CHUV (Centre hospitalier universitaire vaudois) en de erkende regionale ziekenhuizen van openbaar belang in het kanton Vaud (Hôpital Riviera Chablais, Établissements Hospitaliers du Nord Vaudois, Groupement Hospitalier de l’Ouest Lémanique, Hôpital Intercantonal de la Broye, Fondation de Nant, Institution de Lavigny, Hôpital de Lavaux, Pôle Santé Pays-d’Enhaut, Pôle Santé Vallée de Joux, Réseau Santé Balcon du Jura en Fondation Rive-Neuve), dat homogeen is en alle ziekenhuisspecialiteiten omvat (met inbegrip van oncologie voor volwassenen en kinderen, intensieve zorg, noodgevallen), operatiekamerbeheer, planning van patiënten en middelen, transportbeheer en laboratoria en radiologie.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Critères d’adjudication
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
176,470,260.00 CHF
Gunning van het contract
Officiële naam: FR_Epic Systems Corporation
Postadres:
Stad: Verona
Postcode: 53593
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.