Publications Office of the EU
Frankrijk-Toulon: Informatiesystemen en servers - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Frankrijk-Toulon: Informatiesystemen en servers

  • Gepubliceerd
    27/02/2016
  • Uiterste termijn
    20/04/2016
  • Gunning
    13/06/2016
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Conseil général du Var
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRL05 Var
Locatie van de koper
NUTS code: FRL05 Var
Sector (CPV)
48800000 Informatiesystemen en servers
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
192,228.91 EUR
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
15s0103
Beschrijving

Deze raadpleging is van start gegaan in het kader van het project Var Mobile Sans Contact, dat is voorgesteld door het National Fund for Digital Society, dat is geselecteerd voor de oproep tot het indienen van projecten voor de ontwikkeling en uitrol van contactloze mobiele diensten.
F-

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.