Publications Office of the EU
Dostawa produktów leczniczych - 19 części - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa produktów leczniczych - 19 części

  • Ippubblikat
    14/11/2024
  • Skadenza
    29/11/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    29/11/2024
  • Aġġudikat
    20/01/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Instytut Hematologii i Transfuzjologii
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
32,895,980.88 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
22,950,650.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
19
Numru ta’ referenza tal-offerta
IHIT/P/71/2024
Deskrizzjoni

Dostawa produktów leczniczych - 19 części

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://ihit.ezamawiajacy.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://ihit.ezamawiajacy.pl
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/11/2024 09:15
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.