Publications Office of the EU
ir-Repubblika Ċeka-Praga: Xogħol tal-kostruzzjoni għal-ferroviji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Repubblika Ċeka-Praga: Xogħol tal-kostruzzjoni għal-ferroviji

  • Aġġudikat
    21/12/2015
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45234100 Xogħol tal-kostruzzjoni għal-ferroviji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,157,468.79
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
8,157,468.79 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni
Mhux disponibbli
Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
8,157,468.79
Valur kuntrattwali finali
8,157,468.79 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Strabag Rail a.s.
Indirizz postali: Železničářská 1385/29
Belt: Ústí nad Labem-Střekov
Kodiċi postali: 400 03
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.