Publications Office of the EU
"Il-Promozzjoni tal-Komunikazzjoni tal-Korp Operattiv tas-Swieq Popolari tar-Reġjun ta' Attika" - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

"Il-Promozzjoni tal-Komunikazzjoni tal-Korp Operattiv tas-Swieq Popolari tar-Reġjun ta' Attika"

  • Ippubblikat
    09/10/2025
  • Skadenza
    13/11/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    14/11/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Φορέας Λειτουργίας Λαϊκών Αγορών Περιφέρειας Αττικής
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79340000 Servizzi tar-reklamar u l-marketing
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
806,451.61 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

“Komunikazzjoni tal-Korp Operattiv tas-Swieq Pubbliċi tar-Reġjun ta’ Attica” BAĠIT GĦALL-VAT: EUR 806.451,61 VAT 24 %: € 193.548,39 Total ta' l-ispejjeż Totali ta' l-ispejjeż Totali ta' l-ispejjeż Totali ta' l-ispejjeż Totali ta' l-ispejjeż Totali ta' l-ispejjeż Totali ta' l-ispejjeż Totali ta' l-ispejjeż VAT 24 %: 1.000.000,00 € METODU TA' EŻEKUTAZZJONI: Kompetizzjoni ta’ servizz elettroniku miftuħ ibbażata fuq il-kriterju tal-għoti tal-aktar offerta ekonomikament vantaġġuża, ibbażata fuq il-kwalità/prezz

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://portal.eprocurement.gov.gr/webcenter/portal/TestPortal
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/11/2025 10:00
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός υπηρεσίας με κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει ποιότητας – τιμής
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
806,451.61 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.