Publications Office of the EU
RO-Cluj-Napoca: Servizzi ta' gwardji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Cluj-Napoca: Servizzi ta' gwardji

  • Ippubblikat
    30/08/2011
  • Skadenza
    03/10/2011
  • Ftuħ tal-offerti
    04/10/2011
  • Aġġudikat
    30/11/2011
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO113 Cluj
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79713000 Servizzi ta' gwardji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,700,000.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,157,292.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
9974 din 22.08.2011
Deskrizzjoni

— se vor realiza servicii de paza aferente obiectivelor hidroenergetice aflate in patrimoniul SH Cluj, servicii conform celor detaliate in continutul caietului de sarcini.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
04/10/2011 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,700,000.00 RON
Valur kuntrattwali finali
1,157,292.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Tiger Protector Company SRL
Indirizz postali: str. Ion Tuculescu nr. 42A, bl. PM40, ap. 1, parter, sector 3
Belt: Bucuresti
Kodiċi postali: 100016
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.