Publications Office of the EU
RO-Oradea: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' parkeġġi taħt l-art - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Oradea: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' parkeġġi taħt l-art

  • Ippubblikat
    22/02/2013
  • Skadenza
    11/05/2013
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
SC Administratia Domeniului Public SA Oradea
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO111 Bihor
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45223310 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' parkeġġi taħt l-art
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
26,641,634.00 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

“Realizare a unei parcari subterane pe Strada Independentei din Municipiul Oradea” UIREA obiectuluI 1.: „Parking subteran” cuprinzând toate lucrarile subterane + Anexele supraterane ale cladirii de parking, fara toate sistemele de amenajare a spatiului aferent suprateran. Astfel se cuprind:
- stratul de hidroizolatie si sapa de protectie al acestuia + termoizolatia peste extradosul placii superioare
- sistemul de dirijare a apelor meteorice de peste cladirea parkingului fara sistemele de rigola din pavajul platformei
- toate gradenele spre suprastructura anexelor supraterane
- gradenele de coborâre spre promenada de mal fara balustrada
- intreg zidul de sprijin dinspre Cris –numai pe tronsonul parkingului
- lucrarile de racordare a cladirii la sistemul rutier existent (refaceri de carosabil si strict bordura trotuarului)
Ascensor persoane, bariera acces intrare principala, aparat de taxare, aparat curatat pardoseli. etc, conform prevederilor caietului de sarcini
Suma aferenta procentului de diverse si neprevazute cf. art. 29 (2)indice 1din OUG 34/2006 este de 903 625 RON fara TVA. Propunerea financiara se va face luand in considerare valoarea fara cheltuielile diverse si neprevazute, respectiv se va oferta pana la valoarea de 25 738 009 RON.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
26,641,634.00 RON
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.