Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Neubrandenburg: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn tax-xogħlijiet ta' kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Neubrandenburg: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn tax-xogħlijiet ta' kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili

  • Ippubblikat
    24/05/2019
  • Skadenza
    21/06/2019
  • Aġġudikat
    01/11/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Landkreis Mecklenburgische Seenplatte
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE80J Mecklenburgische Seenplatte
Post tax-xerrej
NUTS code: DE80J Mecklenburgische Seenplatte
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71322000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn tax-xogħlijiet ta' kostruzzjoni u l-inġinerija ċivili
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,135,309.86 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
46,758.29 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
303.4-6.3.2(10)19-077
Deskrizzjoni

Der Auftraggeber Vergabe folgende Leistungen: Planungsleistungen der technischen Ausrüstung „Elektro“ gemäß § 55 HOAI 2013 i. V. m. Anlage 15 Nummer 15.1 zur HOAI 2013; Anlagengruppen 4, 5 und 8; Leistungsphasen 5-9; stufenweise Beauftragung.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Landkreis Mecklenburgische Seenplatte
Indirizz postali: Platanenstraße 43
Belt: Neubrandenburg
Kodiċi NUTS: DE80J
Kodiċi postali: 17033
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Landkreis Mecklenburgische Seenplatte, Rechts- und Kommunalaufsicht, Zentrale Vergabestelle, Ansprechpartner Marko Hoeckberg
Indirizz prinċipali: www.lk-mecklenburgische-seenplatte.de
Elettronika permezz ta’:
https://portal.evergabemv.de/E42372329
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
3,135,309.86 EUR
Valur kuntrattwali finali
46,758.29 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ibm haustechnik manjah GmbH
Indirizz postali:
Belt: Neubrandenburg
Kodiċi postali:
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.