Publications Office of the EU
Obnova študentských domovov TU Jedlíkova č. 5 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Obnova študentských domovov TU Jedlíkova č. 5

  • Ippubblikat
    11/07/2024
  • Skadenza
    22/07/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    22/07/2024
  • Aġġudikat
    08/05/2025
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Technická univerzita v Košiciach
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SK042 Košický kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
7,830,868.09 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,389,263.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
312
Deskrizzjoni

Predmetom realizácie je významná rekonštrukcia štyroch pavilónov (A, B, C a D) a realizácia kamerového systému a hlasovej signalizácie požiaru v rámci komplexu ŠD Jedlíkova 5, pavilóny A - D. Primárnym účelom tejto rekonštrukcie objektov je odstránenie havarijného stavu niektorých konštrukcií, zníženie energetickej náročnosti prevádzky, zabezpečenie súladu stavu objektov s technickými normami a modernizácia technického i interiérového vybavenia za celkového zvýšenia komfortu ubytovania. Rekonštrukciou nebude zmenený účel objektov. Súčasťou predmetu zákazky je dodanie a montáž zariadenia, elektrospotrebičov a IKT vybavenia. Súčasný stav predmetných objektov si vyžaduje zníženie celkovej energetickej náročnosti prevádzky a revitalizáciu budovy, spolu s odstránením systémových porúch nezapríčinených vlastníkom zariadenia. Nemenej významnou súčasťou prínosov spojených s realizáciou stavebného zámeru je taktiež zatraktívnenie životného prostredia a prehlbovanie estetického vnímania okolia ubytovaných študentov, nepriamo vplývajúceho aj na kvalitu ostatných služieb a vzdelania poskytovaného Technickou univerzitou. Pozitívny dopad plánovaných prác sa prejaví aj v efektívnejšom využívaní predmetných priestorov a zabezpečení ekonomickejšieho využívania energií a médií. Bližší opis predmetu zákazky je uvedený v opise pre jednotlivé časti.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://tuke.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/312
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
http://tuke.eranet.sk/#/tenderPublicDetails/312
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/07/2024 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.