Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor

  • Ippubblikat
    30/05/2022
  • Skadenza
    27/06/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    27/06/2022
  • Aġġudikat
    27/07/2022
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL2 Makroregion południowy
Post tax-xerrej
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
435,280.82 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
347,445.57 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
GL.ROZ.2810.54.2022.MPS
Deskrizzjoni

Wykonanie robót utrzymaniowych wałów: obustronne obwałowanie rzeki Mlecznej w km 0+000-12+000 w m. Bieruń, Tychy, Katowice, gm. Bieruń, Tychy, Katowice - dwukrotne koszenie (rozmiar rzeczowy: 24,000 km) - etap I”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ oraz przedmiar prac stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Indirizz postali: ul. Żelazna 59A
Belt: Warszawa
Kodiċi NUTS: PL911
Kodiċi postali: 00-848
Pajjiż: POL
Indirizz prinċipali: www.przetargi.wody.gov.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
27/06/2022 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
435,280.82 PLN
Valur kuntrattwali finali
347,445.57 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: MENTRANS Franciszek Mencnarowski
Indirizz postali:
Belt: Rudzica
Kodiċi postali: 43-394
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.