Publications Office of the EU
GR-Tripli: Fjuwil - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

GR-Tripli: Fjuwil

  • Ippubblikat
    02/04/2011
  • Skadenza
    26/05/2011
  • Ftuħ tal-offerti
    26/05/2011
  • Aġġudikat
    18/07/2011
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: EL651 Αργολίδα, Αρκαδία
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09100000 Fjuwil
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
257,404.52 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
308,915.98 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
12211/30-03-2011
Deskrizzjoni

1. Ανοικτό διεθνή διαγωνισμό σε ευρώ, για την ανάδειξη προμηθευτή καυσίμων και ελαιολιπαντικών με κριτήρια κατακύρωσης.
Α. το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης % στη νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση τιμή λιανικής πώλησης του είδους την ημέρα παράδοσής του που θα πιστοποιούνται από το Τμήμα Εμπορίου Νομού Αρκαδίας σύμφωνα με την παρ. 4 του άρθρου 41 του ΕΚΠΟΤΑ και περ. (α) της παρ. 1 του άρθρου 42 του ΕΚΠΟΤΑ.
Β. τη χαμηλότερη τιμή όσον αφορά τα λιπαντικά στο σύνολο τους σύμφωνα με τον ΕΚΠΟΤΑ όπως αναλυτικά αναφέρεται στα συνημμένα μέρη και παράρτηματα της παρούσας και τα οποία αποτελούν αναπόσπαστο μέρος αυτής.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/05/2011 10:00
Kodiċi CPV

09100000 - Fjuwil

09210000 - Preparazzjonijiet lubrikanti

09130000 - Żejt (petroleum) u distillati

09134000 - Żjut tal-gass

Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
257,404.52 EUR
Valur kuntrattwali finali
308,915.98 EUR
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.