Publications Office of the EU
il-Finlandja-Seinäjoki: Servizzi ta' riċerka u żvilupp u servizzi relatati mal-konsulenza - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Finlandja-Seinäjoki: Servizzi ta' riċerka u żvilupp u servizzi relatati mal-konsulenza

  • Ippubblikat
    03/03/2021
  • Skadenza
    16/04/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    19/04/2021
  • Aġġudikat
    09/07/2021
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Etelä-Pohjanmaan elinkeino-, liikenne- ja ympäristökeskus
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FI194 Etelä-Pohjanmaa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
73000000 Servizzi ta' riċerka u żvilupp u servizzi relatati mal-konsulenza
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
403,000.00 DKK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
500,000.00 DKK
Numru ta’ referenza tal-offerta
EPOELY/2967/2020
Deskrizzjoni

Kontraktet omfattar kartläggning och analys av stimulansåtgärder i respons till COVID-19 som har påverkan på miljö och klimat som genomförts eller planerar att genomföras i de nordiska länderna. Arbetet utförs i samarbete med den nordiska arbetsgruppen för Miljö och ekonomi (NME) och skall utmynna i en rapport som publiceras i Nordiska Ministerrådets publikationscerie TemaNord. I kontraktet ingår även informationinsatser.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://hanki.tarjouspalvelu.fi/hanki?id=331048&tpk=5715fb6f-9b18-4443-9f15-04640f7085bb
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
19/04/2021 12:00
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
403,000.00 DKK
Valur kuntrattwali finali
500,000.00 DKK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Menon Economics AS
Indirizz postali: Sørkedalsveien 10b
Belt: Oslo
Kodiċi postali: 00369
Pajjiż: NOR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.