Publications Office of the EU
Franza-Angers: Vaċċini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Angers: Vaċċini

  • Ippubblikat
    12/07/2016
  • Skadenza
    17/08/2016
  • Ftuħ tal-offerti
    17/08/2016
  • Aġġudikat
    06/10/2016
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Département de Maine-et-Loire
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Post tax-xerrej
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33651600 Vaċċini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
209.86 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
13
Numru ta’ referenza tal-offerta
FCS/2016/14
Deskrizzjoni

Fourniture de vaccins humains pour les services départementaux.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Département de Maine-et-Loire
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 22490001900015
Indirizz postali: Hôtel du Département — direction des finances, des affaires juridiques et de l'évaluation — place Michel Debré — CS 94104
Belt: Angers Cedex 9
Kodiċi NUTS: FR512
Kodiċi postali: 49941
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: Service de la commande publique et des assurances
Indirizz prinċipali: http://www.maine-et-loire.fr
Elettronika permezz ta’:
https://www.anjoumarchespublics.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/08/2016 15:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.