Publications Office of the EU
Konklużjoni ta' ftehim ta' skont mhux esklussiv skont § 130a(8) SGB V dwar is-sustanza attiva natalizumab (esklussivament forma ta' dożaġġ ILO), ATC L04AA23 għall-perjodu 01.09.2026 - 31.08.2028 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Konklużjoni ta' ftehim ta' skont mhux esklussiv skont § 130a(8) SGB V dwar is-sustanza attiva natalizumab (esklussivament forma ta' dożaġġ ILO), ATC L04AA23 għall-perjodu 01.09.2026 - 31.08.2028

  • Ippubblikat
    16/07/2026
  • Illum
    02/09/2026
  • Skadenza
    05/07/2028
  • Ftuħ tal-offerti
    05/07/2028
Status
Ippubblikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
DAK-Gesundheit
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE600 Hamburg
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
1005359 - Natalizumab (ausschließlich Darreichungsform ILO),(z) ATC L04AA23
Deskrizzjoni

L-Artikolu 130a(8) tal-SGB V jippermetti lill-fondi tal-assigurazzjoni tas-saħħa u lill-kumpaniji farmaċewtiċi jikkonkludu kuntratti qafas ta’ skont għall-prodotti mediċinali li għandhom jingħataw għad-detriment tal-fondi statutorji tal-assigurazzjoni tas-saħħa. Fir-rigward tad-dispożizzjonijiet statutorji rilevanti għall-għoti ta’ kuntratti pubbliċi, iseħħ proċess regolari ta’ proċeduri ta’ akkwist formali relatati mas-sustanza attiva skont ir-regolamenti tar-raba’ parti tal-GWB mid-DAK-Gesundheit. Għall-prodotti mediċinali għas-sustanza attiva msemmija hawn fuq natalizumab (forma ta’ dożaġġ biss ILO), ATC L04AA23, li għandha tiġi speċifikata mill-offerent fl-Anness 2 tal-kuntratt, DAK-Gesundheit biħsiebha tikkonkludi ftehimiet ta’ ribass għall-mediċini ma’ kemm jista’ jkun kumpaniji farmaċewtiċi interessati sakemm jidħlu fis-seħħ ftehimiet ġodda ta’ ribass għall-mediċini. Ftehim ta’ skont fis-sens tal-mudell ta’ approvazzjoni għas-sustanza attiva msemmija hawn fuq jidħol fis-seħħ għall-ewwel darba fl-1 ta’ Settembru 26 u jintemm fil-31 ta’ Awwissu 2028. Irrispettivament minn dan, dan jintemm awtomatikament bid-dħul fis-seħħ tal-kuntratt esklużiv.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YM5M3XY
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YM5M3XY
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
05/07/2028 12:01
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
1.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.