Publications Office of the EU
Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usluga zbrinjavanja ambalaže od plastike i plastike

  • Ippubblikat
    14/05/2024
  • Skadenza
    17/06/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    17/06/2024
  • Aġġudikat
    25/07/2024
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
6. MAJ d. o. o.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: HR036 Istarska županija
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90510000 Rimi u trattament ta' l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
250,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
338,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
E-VV-04/24
Deskrizzjoni

Predmet nabave je zbrinjavanje ambalaže od plastike ključnog broja 15 01 02 i plastike ključnog broja 20 01 39. Zbrinjavanje podrazumijeva prijevoz i obradu otpada, a sve u skladu s Tehničkim karakteristikama i Troškovnikom te ostalim uvjetima naznačenim u ovoj dokumentaciji o nabavi. Usluga koja po kvaliteti odgovara propisima i uobičajenim standardima za takvu vrstu usluge.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://eojn.hr/tender-eo/9069
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/06/2024 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Cijena ponude
Valur stmat
250,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
338,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: METIS d. d.
Indirizz postali:
Belt: Bakar/Kukuljanovo
Kodiċi postali: 51227
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.