Publications Office of the EU
Xogħolijiet ta' trattament ta' titjir u oġġetti ta' l-istiva GRIÑAN - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Xogħolijiet ta' trattament ta' titjir u oġġetti ta' l-istiva GRIÑAN

  • Ippubblikat
    06/04/2022
  • Skadenza
    14/06/2022
  • Aġġudikat
    30/06/2023
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
UTE ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U. - GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45240000 Xogħol tal-kostruzzjoni għal proġetti ta’ l-ilma
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
208/2019
Deskrizzjoni

L-implimentazzjoni ta' "xogħlijiet ta' promozzjoni u attivitajiet ta' l-istejġ GRIÑAN"

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: CANAL DE ISABEL II, S.A.
Belt: MADRID
Kodiċi NUTS: ES30
Pajjiż: ESP
Indirizz prinċipali: www.canaldeisabelsegunda.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ESPINA OBRAS HIDRÁULICAS, S.A.U.
Indirizz postali:
Belt: MADRID
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP

Isem uffiċjali: GRUPO SOTOVAL DE CONSTRUCCIONES Y PROYECTOS, S.L.
Indirizz postali:
Belt: MADRID
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP

Isem uffiċjali: ESPINA OBRAS HIDRAÚLICAS, S.A.U.
Indirizz postali:
Belt: Santiago de Compostela
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP

Isem uffiċjali: GRUPO SOTOTAL DE PROYECTOS, S.L.
Indirizz postali:
Belt: Madrid
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.