Publications Office of the EU
Sistema ta’ prenotazzjoni u ġestjoni tal-aċċess għall-vetturi fil-komunità ta’ ANNECY - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Sistema ta’ prenotazzjoni u ġestjoni tal-aċċess għall-vetturi fil-komunità ta’ ANNECY

  • Ippubblikat
    13/05/2025
  • Skadenza
    21/05/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    21/05/2025
  • Aġġudikat
    14/10/2025
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Ville d'ANNECY
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
48900000 Pakketti tas-softwer varji u sistemi tal-kompjuter
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
226,187.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
25FF-CP-0812-O
Deskrizzjoni

Is-suġġett ta' dan il-kuntratt huwa: - L-iskjerament u l-manutenzjoni ta’ sistema ta’ prenotazzjoni tal-vetturi għall-flotta tal-Belt ta’ Annecy - L-akkwist, l-iskjerament u l-manutenzjoni ta’ sistema ta’ kabinett ewlieni biex jiġi ssimplifikat l-aċċess għall-vetturi tal-flotta tal-Belt ta’ Annecy f’pool

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1619138
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/05/2025 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: La qualité de mise en oeuvre
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: La valeur technique
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 40
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Le coût global
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 50
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
226,187.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: GIAUME INDUSTRIE ET RECHERCHE
Indirizz postali:
Belt: Villeurbanne
Kodiċi postali: 69100
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.