Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Geesthacht: Servizzi għal skart radjuattiv, tossiku, mediku u perikoluż - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Geesthacht: Servizzi għal skart radjuattiv, tossiku, mediku u perikoluż

  • Ippubblikat
    18/12/2020
  • Skadenza
    20/01/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    20/01/2021
  • Aġġudikat
    19/02/2021
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Helmholtz-Zentrum Geesthacht
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Post tax-xerrej
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90520000 Servizzi għal skart radjuattiv, tossiku, mediku u perikoluż
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
412,800.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2020/12-50222
Deskrizzjoni

s. Vergabeunterlagen.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXU1YYDYY4Z
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/01/2021 13:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
412,800.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: P3 safety GmbH
Indirizz postali: Am Kraftversorgungsturm 3
Belt: Aachen
Kodiċi postali: 52070
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.