Publications Office of the EU
il-Pajjiżi l-Baxxi-Veendam: Servizzi ta' nżul taħt il-baħar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Pajjiżi l-Baxxi-Veendam: Servizzi ta' nżul taħt il-baħar

  • Ippubblikat
    13/06/2015
  • Skadenza
    20/07/2015
  • Ftuħ tal-offerti
    20/07/2015
  • Aġġudikat
    19/08/2015
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Waterschap Hunze en Aa's
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
98363000 Servizzi ta' nżul taħt il-baħar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
800,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
WHA2015-12
Deskrizzjoni

Deze Europese aanbesteding heeft als doel het sluiten van een raamovereenkomst met 1 leverancier om te voorzien in de regelmatige behoefte aan de uitvoering van duikwerkzaamheden. De opdracht heeft betrekking op duikwerkzaamheden in waterzuiveringsinstallaties en oppervlaktewater.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/07/2015 10:10
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
800,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Harm Bonsink Duik- en Reparatiebedrijf
Indirizz postali: Groot Lageland 39
Belt: Zwartsluis
Kodiċi postali: 8064 AM
Pajjiż: NLD
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.