Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Drobeta-Turnu Severin: Servizzi tal-ħasil u l-ħasil fix-xott - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Drobeta-Turnu Severin: Servizzi tal-ħasil u l-ħasil fix-xott

  • Ippubblikat
    19/02/2015
  • Skadenza
    06/04/2015
  • Ftuħ tal-offerti
    07/04/2015
  • Aġġudikat
    30/04/2015
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Spitalul Judetean – Tr. Severin
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO413 Mehedinţi
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
98310000 Servizzi tal-ħasil u l-ħasil fix-xott
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
302,400.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Servicii de spalatorie si curatatorie uscata, conform caietului de sarcini, valoarea estimata (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele) este de 403 200 RON (pana la 31.12.2015), iar valoarea maxima 604 800 RON reprezinta valoarea estimata cu suplimentari.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/04/2015 18:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
302,400.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SC Budu Com Mixt SRL
Indirizz postali: B-dul Tudor Vladimirescu nr. 71
Belt: Drobeta-Turnu Severin
Kodiċi postali: 220037
Pajjiż: ROU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.