Publications Office of the EU
Servizz ta’ konsulenza, ippjanar u xiri ta’ spazju, monitoraġġ u evalwazzjoni ta’ azzjonijiet ta’ reklamar u komunikazzjoni tal-Belt ta’ Zaragoza - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizz ta’ konsulenza, ippjanar u xiri ta’ spazju, monitoraġġ u evalwazzjoni ta’ azzjonijiet ta’ reklamar u komunikazzjoni tal-Belt ta’ Zaragoza

  • Ippubblikat
    16/04/2025
  • Skadenza
    14/05/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    25/09/2025
  • Aġġudikat
    30/12/2025
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gobierno de Zaragoza
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES243 Zaragoza
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79341200 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-reklamar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,636,363.63 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
0071604-24
Deskrizzjoni

Servizz ta’ konsulenza, ippjanar u xiri ta’ spazju, monitoraġġ u evalwazzjoni ta’ azzjonijiet ta’ reklamar u komunikazzjoni tal-Belt ta’ Zaragoza

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
required
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
25/09/2025 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: 1. Condiciones económicas de descuentos aplicados en la compra de medios, según desglose de la cláusula 13.A.1 y el ANEXO X del PCAPE..
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 36
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 2. Comisión de agencia (% de remuneración que aplicarán las empresas por el cursado de cada una de las acciones contratadas en cada medio/soporte), según desglose de cláusula 13.A.2 del PCAPE..
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 8
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 3.a) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de adaptaciones de creatividad adicionales.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 2
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 3.b) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Servicio de formación al equipo de la Dirección General de Comunicación.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 2
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 3.c) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Perfil equipo adicional.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 2
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 3.d) Mejoras adicionales ofertadas al contrato: Agilidad en tiempos de respuesta.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 1
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 1 PROPUESTA TÉCNICA: Estrategia y desarrollo planteado justificando todas las acciones propuestas.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 17
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 2. PROPUESTA TÉCNICA: Públicos objetivos planteados, fuentes utilizadas y análisis realizado para establecerlos.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 8
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 3. PROPUESTA TÉCNICA: Selección de medios y/o soportes, justificando su idoneidad y los niveles de audiencia, notoriedad, cobertura y eficacia.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 12
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 4.1 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Propuesta de organización y funcionamiento planteada.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 3
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 4.2 PROPUESTA TÉCNICA. Plan de trabajo: Modelo de informe de seguimiento y evaluación de campaña.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 3
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 5.1 PROPUESTA TÉCNICA: Fuentes oficiales del mercado publicitario que aporta el licitador adicionales a las requeridas en la cláusula 11.3 del PCAPE..
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 3
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: 5.2 PROPUESTA TÉCNICA:Herramientas de seguimiento, control, optimización y reporting.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 3
Valur stmat
1,636,363.63 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: AVANTE COMUNICACION, S.L.
Indirizz postali:
Belt: LAS MATAS
Kodiċi postali: 28290
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.