Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Kolonn: Servizzi ta' l-ittajpjar, proċessar permezz tal-kompjuter u pubblikazzjonijiet minn fuq l-iskrivanija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Kolonn: Servizzi ta' l-ittajpjar, proċessar permezz tal-kompjuter u pubblikazzjonijiet minn fuq l-iskrivanija

  • Ippubblikat
    13/02/2019
  • Skadenza
    18/03/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    18/03/2019
  • Aġġudikat
    01/08/2019
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Bundeszentrale für gesundheitliche Aufklärung
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79550000 Servizzi ta' l-ittajpjar, proċessar permezz tal-kompjuter u pubblikazzjonijiet minn fuq l-iskrivanija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
336,134.45 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
BZgA_2019_02
Deskrizzjoni

Der zu vergebende Auftrag umfasst die Übernahme der kontinuierlichen redaktionellen Betreuung und Weiterentwicklung des Webportals und Social Media-Kanäle der Jugendkampagne „Alkohol? Kenn dein Limit.“.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=237571
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/03/2019 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
336,134.45 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Aperto GmbH
Indirizz postali: Chausseestraße 5
Belt: Berlin
Kodiċi postali: 10115
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.